Borjomi Fest 2019 в Києві

Про захід

На ювілейному Borjomi Fest виступить Ніно Катамадзе31 серпня та 1 вересня у ботанічному саду ім. Гришка відбудеться п’ятий ювілейний Borjomi Fest. Гості танцюватимуть під діджей-сети, дивитимуться кіно, тестуватимуть інтерактивні фотозони і визначать, які ключові риси характеру притаманні Києву.«Київ захоплює своїми вулицями – широким Хрещатиком та тонкою Рейтарською, вабить ароматами і смаками – перепічкою та фьюженом, наповнює театрами та фестивалями. Але це – лише маленька його частина. На Borjomi Fest ми підготували інтерактивну зону, в якій кияни зможуть проголосувати за характер Києва, визначити його визначну рису. Також ми покажемо ролики фіналістів конкурсу «Місто з характером», це унікальна можливість подивитися маленьке кіно про українські міста і ще раз переконатися у їх неповторності», – розповідає представник організатора фестивалю Оксана Панкіна.

Ювілейний Borjomi Fest – можливість станцювати, зіграти або сфотографувати характер мегаполіса завдяки одній із численних інтерактивних точок: «карті характеру», боржомі-барабанам, VR-серфінгу чи фотозонам. Незмінна частина фестивалю – діджей-сети на великій сцені, наймодніші грузинські ресторани столиці та велика дитяча зона.

Хедлайнером події стане популярна грузинська виконавиця Ніно Катамадзе, яка вперше дасть безкоштовний концерт в рамках фестивалю. Це подарунок від бренду з характером з нагоди ювілею Borjomi Fest всім українським шанувальникам творчості Ніно.

«Київ для мене – відкритість, чесність і сміливість. Тут я відчуваю себе, як вдома. Я рада, що зможу проявити свій характер на сцені Borjomi Fest», — зізнається Ніно Катамадзе.

На гостей свята також чекатимуть найкращі грузинські ресторани Києва та інтерактивна дитяча зона. Більше інформації про Borjomi Fest на сторінці в Facebook.

ЩО: Borjomi Fest Київ
КОЛИ: 31 серпня - 1 вересня, з 11:00 до 22:00
ДЕ: Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка
ВХІД: на фестиваль вільний, вхід в ботанічний сад — 50 гривень для дорослих, 20 гривень — для дітей.

Програма виступів

Карта заходу

Borjomi Fest 2019 в Києві

Інтерактивна карта